Опубліковано: 01.06.2020. Переглядів: 131


У Карпатах падає сніг в перший літній день (+ФОТО)

1 червня на горі Піп Іван у Карпатах падає сніг. Про це рятувальник загону ДСНС Василь Фіцак, який перебуває на вершині, повідомив у Facebook.

«Попіван. Чорногора. У перший день календарного літа думав, що буде хоча би градус тепла 🙂 але температура 0° і падає сніг», — написав він.

За словами начальника Івано-Франківського обласного центру з гідрометеорології Володимира Фриговича, метеорологічне літо на Прикарпатті очікують за тиждень.

«Учора у високогір’ї Карпат випав сніг, покрив — 3 см. Температура повітря зберігається на рівні 0 градусів. Якщо в області середньодобова температура сягатиме 15 градусів тепла, можна вважати, що прийшло метеорологічне літо. Таку погоду очікуємо не раніше ніж за тиждень», — сказав Фригович.

За його словами, протягом тижня на Прикарпатті температура повітря сягатиме 5-10 градусів тепла, вдень – до +15. Вранці та в другій половині дня до суботи литимуть дощі.

Піп Іван (також Піп Іван Чорногірський, або Чорна Гора) — одна з найвищих вершин Українських Карпат, заввишки 2020,5 м. Розташована на південно-східному кінці головного хребта масиву Чорногора, на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...