Опубліковано: 30.05.2020. Переглядів: 220


Українці зняли моторошний фільм жахів про самоізоляцію (ВІДЕО)

Український режисер Макс Балтер випустив короткометражний трилер про самоізоляцію під час пандемії. Головній героїні Анні постійно здається, що в квартирі є хтось чужий.

6-хвилинний трилер «Разом» (Together) розповідає історію про самотність і тривожність під час самоізоляції на карантині. Зйомки тривали 16 годин, знімальним майданчиком стала квартира режисера Макса Балтера.

Головну роль у фільмі зіграла Маруся Іонова, актриса соціального рейв бенду TseSho.

«Це історія про нашу психологічну неготовність до карантину. Вона близька мені і багатьом моїм друзям, тож мені захотілося її розповісти тією мовою, якою я володію найкраще, — через відео. Карантин став викликом для багатьох людей в індустрії, бо ми втратили можливість нормально працювати. У мене були дні, коли не хотілося взагалі нічого робити, тож фільм став для мене порятунком», — розповів Макс Балтер.

Together — друга режисерська кіноробота Макса Балтера. У 2018 році його короткометражний фільм про булінг, Riposte, увійшов до фіналу в номінації Best Visual Effects одного з найбільших у світі фестивалів короткого метру My RØDE Reel. У ролі режисера Макс найчастіше знімає рекламу, а серед його продюсерських робіт є багато кліпів-мільйонників.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...