Опубліковано: 30.05.2020. Переглядів: 223


Карантин не вплинув на попит на продукцію закарпатських квітникарів (ВІДЕО)

Для когось квіти – це лише радість до свята, а для інших – це родинний бізнес. Так, на Закарпатті багато фермерів займаються квітникарством. Із цих теплиць десятки тисяч горщиків з квітами роз’їжджаються по всій Україні щороку, розповідає пані Єлизавета.

Займатись квітникарством жінка почала 15 років тому. Каже, хоч ця справа і нелегка, втім натхнення та гарний настрій, які щодня дарують квіти, того варті.

Видів квітів тут десятки, вони розцвітають залежно від сезону. Тож ці теплиці у будь-яку пору року виглядають святково. Є тут квіти, які можна посадити не лише на балконі, але й на клумбі біля дому. Найбільшим попитом серед покупців користуються петунії та бегонії.

Щоб квітам було комфортно, температура в теплицях взимку не опускається нижче 18 градусів. Доглядати за квітами також потрібно круглий рік. Їх удобряють, пікірують і обов`зяково поливають. Влітку щодня, взимку — через день. Щоб квіти розквітли у травні, ще в грудні потрібно починати їх засівати.

На щастя, не вплинули на попит продукції карантинні обмеження, хоч з цього приводу і були побоювання. Зараз сезон весняних балконних квітів вже завершується, тож, коли усі рослини розпродадуть, тут почнуть готуватись вже до наступного.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...