Опубліковано: 27.05.2020. Переглядів: 272


Пільги для бізнесу продовжили — президент підписав закон

Президент Володимир Зеленський підписав закон про продовження діючих податкових пільг та запровадження нових для бізнесу на час карантину.

Документ передбачає звільнення до 30 червня від оподаткування зарплати медиків та інших працівників, які борються з Covid-19. Крім того, у червні та липні останні отримають грошову компенсацію податку на доходи фізосіб, передає пресслужба Офісу президента.

Фізичні особи-підприємці зможуть отримати часткову допомогу з безробіття, якщо втратили доходи через запровадження карантину. Крім того, ці кошти на період карантину з 2 квітня 2020-го не підлягатимуть оподаткуванню.

У травні від сплати єдиного соціального внеску звільнили самозайнятих осіб. Водночас цей період зараховуватиметься їм до страхового стажу для отримання пенсій, виплат за соціальним страхуванням.

Закон дозволяє органам місцевого самоврядування ухвалити рішення про зменшення ставок плати за землю, податку на нерухоме майно.

Крім того, продовжили заборону на проведення перевірок бізнесу податковими органами, звільнили громадян від відповідальності за прострочення виконання зобов’язань за договорами про споживчий кредит.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...