Опубліковано: 27.05.2020. Переглядів: 319


Бокс біологічної безпеки для діагностики коронавірусу отримало Закарпаття

Новий бокс біологічної безпеки отримав Закарпатський обласний центр громадського здоров’я. Його передала благодійна організація «Комітет медичної допомоги в Закарпатті», повідомила виконувачка обовязків директора Закарпатського обласного центру громадського здоров’я Вікторія Білак-Лук’янчук:

“Бокс біологічної безпеки другого класу, по-перше, захищає працівників. Дозволяє робити більш якісно ПЛР-аналізи і вдвічі швидше. Тобто цей бокс – це є окреме місце для лаборанта. Наразі ми мали в лабораторії тільки одне робоче місце обладнане таким боксом, а зараз ми маємо вже два робочі місця. І тому лаборанти можуть паралельно на двох робочих місцях виконувати всі необхідні маніпуляції. Тим самим удвічі швидше виконувати ту кількість аналізів, яка є звичайною потребою щодня”.

Лаборантка Закарпатського обласного центру громадського здоров’я Олена Баганич розповідає, один бокс робить 24 тести за один раз, це займає від півтори до двох годин:

“Ми могли робити в день максимально 100 обстежень, але це займало в нас більший проміжок часу. Практично займало цілий день, так як виділення одне проходить у боксі дві години і плюс ампліфікаційна. А тепер завдяки тому, що в нас два бокси ми у два рази швидше робити ті 100 зразків. Перші 48 зразків вже зробили”.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...