Опубліковано: 26.05.2020. Переглядів: 238


На Закарпатті – в розпалі сезон збору полуниці (ВІДЕО)

Полуницю в області вирощують всюди, та мабуть найбільше її на Виноградівщині. Солодка ягода облюбувала тутешній клімат, а тому і тішить фермерів гарним врожаєм.

Саме тут дозріває перша на Закарпатті полуниця. Зараз збір врожаю на полуничних плантаціях у самому розпалі.

Збирають ягоду кожні два три дні по мірі достигання. Ну а починають працювати на полі з 5 –ї години ранку.

Хоч збір полуниці — справа і нелегка, та ніхто не скаржиться. Адже посмакувати ароматної ягоди можна вдосталь прямо з грядки.

Полуниця – найпопулярніша ягода не лише на Закарпатті, залюбки купляють її з інших регіонів країни, розповідає п. Світлана. На  початку сезону було хвилювання, що через карантинні обмеження буде проблема з реалізацією продукції, однак, на щастя, ринки збуту відкрили.

Майже щороку, каже пані Світлана, частина врожаю пропадає — то через рясні дощі, то через заморозки, як, приміром, цього року. А от щоб виростити ягоду, а потім її зібрати, потрібно добряче попітніти, та ще й немало вкласти коштів.

Поласувати полуницею жителі Виноградівщини за сезон можуть вдосталь. Кажуть, оскільки ця ягода має багато корисних властивостей, мають чудове здоров`я, ну а своїм покупцям радять не тільки додавати ягоду в свій раціон зараз, але і заготовляти про запас. З неї вийде чудове варення, однак, щоб зберегти максимум вітамінів, краще її заморозити, щоб взимку мати можливість покуштувати свіжої ягоди.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...