Опубліковано: 24.05.2020. Переглядів: 264


Шалена блогерка: 90-річна закарпатка збирається в турне Україною (ВІДЕО)

Життя на пенсії тільки починається. У цьому переконана 90-річна бабця із Закарпаття. Вона впевнено дрифтує на кабріолеті та збирає тисячі «лайків» у соцмережах. Секрет щасливої старості, з’ясовувала Мар’яна Мартин. На голові — хустина, у руках — костур, спираючись на нього Ірина Куцина впевнено крокує, не на город чи на кухню. А ось до цього білого новенького «мустанга».

90-річна бабуся «нарізає» кола на кабріолеті, неначе гонщик. Так само легко опановує і вантажівку.

Усі ці відео на Instagram-сторінці баби Ріни. У YouTube вони набрали понад 2 мільйони переглядів. Користувачкою соцмереж жінка стала недавно. Однак, тепер вона — чи не найпопулярніша блогерка Закарпаття. Її впізнають на вулицях.

-Ви знаєте цю бабусю з Instagram?

— Бачила, бачила по телебаченню!

У свої майже дев’яносто «інста-бабця» на піку популярності. Вона знімається в рекламі, у роликах для соцмереж. А ще її запрошують для запису пісень.

Має пані Ріна і продюсера. Це її внук Іван — саме він веде історії, шукає клієнтів. Зізнається: популярною бабусю зробив випадково — зняв сімейне відео, виклав його в мережу, а підписникам сподобалося. Внук вирішив вести окрему сторінку для бабці. Адже має багато планів на її зіркову кар’єру.

Іван Куцина, онук пані Ріни:

«Найбільше переглядів — це в нас 2,5 млн, може вже і більше. Я сам в шоці, як це все сталося. Ми вирішили зробити спочатку тур по Закарпаттю, всі визначні місця, потім ми будемо їхати на інші області, а в подальшому, якщо у бабулі хватить здоров’я — поїдемо у Європу».

Нині зіркова сім’я заробляє чималі гроші. А життя поза камерою «інстаграм-зірки» буденне: четверо дітей, десятеро внуків, дванадцять правнуків. Порається на городі, у стайні, доглядає кілька десятків курей.

Щодо кар’єри блогерки, зізнається: ніколи й не мріяла про славу. Однак, не має нічого проти.

Бабця Ріна готується до подорожі. Онук обіцяв показати їй визначні місця Закарпаття, і не тільки. Радіє життю і радить це робити всім. А ще старенька, має велике прохання до всіх водіїв країни:

«Не сідайте, люди, за руль коли вип’єте 100 грам, а йдіть додому пішком собі. Будьте добрі, я прошу всіх!»

Мар’яна Мартин, Подробности-ТВ


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...