Опубліковано: 23.05.2020. Переглядів: 127


Гороскоп на 25 — 31 травня

Овен. Ви будете оптимістичні, в хорошому настрої. Складіть план того, що повинні зробити, і тоді не зірвете терміни. Тиждень сприяє переговорам, а ще – метаморфозам у зовнішності. Вихідні – час любові й відпочинку.

Телець. Попереду спокійний період, але замість того, щоб байдикувати, займіться професійними справами. Доля підкине вам людей, які надихатимуть. В особистому житті стежте за своїми інтересами.

Близнюки. Ваші амбіційні ідеї й незвичайні способи вирішення поточних проблем високо оцінять. Зможете завоювати авторитет і повагу, з фі­нан­сами теж усе гаразд. На любовному фронті сміливо реалізуйте свої плани.

Рак. На роботі скористаєтеся всіма можливостями, щоб знати і мати більше за інших. Тиждень сприяє успіхам і завоюванню доброї репутації. Любов відступає на другий план до вихідних, коли згадаєте про свої обіцянки.

Лев. Знайдете нові заняття й теми для обговорення. На роботі можливе завдання, яке виходить за рамки обов’язків. Уникайте ризику з грошима. Вихідні сприяють флірту й веселому проведенню часу. Слухайте інтуїцію!

Діва. Ви вже мрієте про відпустку, але ще не час для далеких поїздок, тому шукайте «домашні» задоволення. На роботі зараз менше складних справ. Допомагайте колегам – і заслужите визнання та фінансову винагороду.

Терези. Гарний час, щоб під гаслом наведення порядку влаштувати масштабне облаштування житла та зробити вдалі покупки. Під кінець тижня слідкуйте за професійними справами, від вас може знадобитися підтримка.

Скорпіон. Ви станете незамінними й надзвичайно затребуваними: допоможете колегам, візьмете під контроль кризові ситуації. Є шанс отримати підвищення по службі, виграти суперечку. Словом, вам щастить.

Стрілець. Сміливо реалізуйте свої плани: можете придумати, як щось спростити або краще організувати – всі будуть вам вдячні. Тиждень сприяє навчанню. Вихідні присвятіть хобі. Самотнім не бракуватиме романтики.

Козеріг. Намагайтеся уникати ризику й недружніх людей. Вам потрібні відпочинок, тиша і спокій, щоб привести в порядок всі свої справи. Бережіть здоров’я. До вихідних ви відчуєте приплив життєвих сил.

Водолій. Буде багато нових завдань, які можуть вас здивувати, але принесуть користь. Ви проявите винахідливість, енергійність і доброзичливість. Є шанс на отримання додаткових грошей та набуття вигідних знайомств.

Риби. Тиждень повний сюрпризів і нових професійних пропозицій. Планети сприяють амбітним задумам, тому сміливо йдіть уперед і боріться за те, що для вас найважливіше. Про любов ви згадаєте вже аж у вихідні.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...