Опубліковано: 22.05.2020. Переглядів: 236


До понеділка Закарпаття не переходить на другий етап послаблення карантину (ВІДЕО)

Відтак, дивитимуться на показники щодо захворюваності на коронавірус і ухвалюватимуть рішення щодо можливості пом’якшення карантинних обмежень.

Про таке розповів сьогодні голова Закарпатської ОДА Олексій Петров.

Як повідомлялося раніше, МОЗ заявило, що Закарпаття — в числі областей, які не готові до переходу надругий етап послаблення карантину.

Коментуючи ситуацію, керівник Закарпатської ОДА Олексій Петров зазначив: до понеділка в області карантинні обмеження, з огляду на ситуацію із захворюваністю, діятимуть на рівні першого етапу. Відтак, влада прийматиме нове рішення, базуючись на нових показниках.

Так, наразі рівень епідемічних показників в області не відповідає встановленим МОЗ критеріям. На 100 тисяч населення в обасті — майже 14 хворих на коронавірус, а послаблювати карантин можна, якщо ця цифра складатиме не більше 12 хворих на 100 тисяч населення.

Тому, поки транспорт, готелі, дитячі садки не розпочинають свою роботу.

В області продовжують діяти послаблення першого етапу – заклади громадського харчування працюють на виніс і доставку, дозволено відвідувати парки, майданчики на відкритому повітрі тощо.

„Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України”, департамент охорони здоров’я облдержадміністраці проведитимуть щоденний моніторинг визначених показників на їх відповідність встановленим МОЗ критеріям щодо захворювання на коронавірусну хворобу (COVID-19).

Результати моніторингу розглядатиме регіональна комісія для прийняття рішень щодо введення на території області послаблення протиепідемічних заходів.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...