Опубліковано: 21.05.2020. Переглядів: 78


Навчання під час карантину: у МОН пояснили, як цьогоріч відбуватиметься сесія у студентів

В Україні сесія у вищих навчальних закладах буде проходити дистанційно або ж у приміщеннях навчальних закладів. Все залежить від епідемічної ситуації у кожному конкретному регіоні.

Про це розповіла в. о. міністра освіти Любомира Мандзій, передає «Главком».

За словами в.о. міністра, якщо в регіоні будуть високі показники захворюваності, то сесія буде відбуватися дистанційно.

«Проте якщо показники в області дозволять, то обласна комісія може ухвалити рішення й адміністрація закладу підготує приміщення до відкриття», — поінформувала Мандзій.

Керівник Міносвіти зауважила, що заклади освіти повинні забезпечити дистанцію, наявність антисептиків, проведення дезінфекції.

«Так само і наступний етап — з 1 червня. Коли в групах не більше десяти осіб, то можна організовувати екзаменаційну сесію у закладах вищої освіти або проводити захист дисертації. Це залежить від ситуації в регіоні», — підкреслила Мандзій.

Міністр нагадала, що в Україні з 22 травня до 22 червня буде адаптивний карантин, відбуватимуться послаблення. «Кожна область самостійно ухвалюватиме рішення про пом’якшення тих чи інших карантинних заходів», — заявила міністр.

Також міністерка освіти Любомира Мандзій повідомила, що українські школярі цього навчального року вже не повернуться до звичного навчання у школах. Навчання триватиме до кінця травня у дистанційній формі.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...