Опубліковано: 19.05.2020. Переглядів: 490


Голова райсуду на Закарпатті постане перед судом за отримання хабара

Суддю Антона Гайдура, колишнього голову Міжгірського райсуду, було викрито на початку лютого цього року оперативниками обласного управління стратегічних розслідувань Нацполіції, детективами НАБУ спільно зі Спеціалізованої антикорупційною прокуратурою.

Представник Феміди налагодив корупційну схему прийняття рішень на користь тих чи інших учасників судового процесу.

За 15 тисяч гривень гарантував громадянинові перемогу у цивільному спорі.

8 лютого голові райсуду було повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Наразі досудове розслідування завершено, а обвинувальний акт скеровано до суду.

За прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

5 лютого ексголову Міжгірського райсуду Антона Гайдура Гайдура було викрито на «гарячому» під час одержання 15 тисяч гривень неправомірної вигоди детективами НАБУ спільно зі співробітниками Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції у Закарпатській області під процесуальним керівництвом прокурорів САП.

Слідством встановлено, що служитель Феміди висловив прохання надати та одержав указану суму коштів від фізичної особи за задоволення цивільного позову.

У лютому, після затримання, Вища рада правосуддя відсторонила закарпатського суддю від здійснення правосуддя.

Однак у квітні, за формальною ознакою, повернула подання про відсторонення судді Міжгірського районного суду Закарпатської області Антона Гайдура.

7 травня Вищий антикорупційний суд продовжив до 7 червня дію накладених на нього обов’язків (обмежень) колишньому голові Міжгірського районного суду Закарпатської області Антона Гайдура, якого Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрюють в одержанні неправомірної вигоди.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...