Опубліковано: 18.05.2020. Переглядів: 271


ЦВК затвердила новий порядок зміни виборчої адреси

З 1 липня 2020 року буде можливо змінити виборчу адресу безвідносно до реєстрації місця проживання. Це стало можливо завдяки новому порядку, який Центральна виборча комісія затвердила на черговому засіданні Центрвиборчкому. Про це повідомляє прес-служба комісії.

Передбачено, що подати заяву щодо зміни виборчої адреси виборець зможе як у паперовій, так і в електронній формі через інтернет.

Така заява може бути подана у будь-який час, але не пізніше ніж на 5-й день з дня початку виборчого процесу. Зазначається, що звернутися з новою заявою виборець може не раніше ніж через 180 днів після дати внесення останньої зміни виборчої адреси такого виборця.

Даний порядок націлений на реалізацію виборчих прав як внутрішньо переміщених осіб, так і тих виборців, які змушені проживати не за місцем своєї реєстрації.

Можливість змінити виборчу адресу за місцем свого фактичного проживання безсумнівно збільшить кількість виборців, зазначили в ЦВК.

«Відтак, після ухвалення цього Порядку ми розширюємо можливості для реалізації виборчих прав громадян. Зокрема, завдяки зазначеній процедурі у найближчих місцевих виборах зможуть взяти участь внутрішньо переміщені особи. Своєю чергою для інших громадян України вона створить можливість голосувати у тих територіальних громадах, де вони фактично проживають», — повідомив голова ЦВК Олег Діденко.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...