Опубліковано: 18.05.2020. Переглядів: 652


Коли діти зможуть повернутися у садки

В умовах послаблення карантину дитячі садки зможуть відкритися після 22 травня. Про це заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Проте це не означає, що одразу після відкриття прийматимуть дітей. Після відповідного рішення уряду про завершення обмежень та розпорядження КМДА розпочнеться підготовча робота тривалістю до двох тижнів.

І лише потім дитячі садочки зможуть відкритися повністю. Орієнтовно це може відбутися на початку або від середини червня.

Окрім цього, строки відкриття садочків залежать від його розмірів — двогруповий садочок з маленькою площею на 40 дітей чи 14-груповий садочок на 300 дітей. Так, на отримання нормативних документів може піти від 10 до 14 днів.

Відкриття садочків відбудеться у кілька кроків.

Першим кроком стане ухвалення рішення про зняття обмежень.

Другий крок — районні управління освіти мають доставити у дитячі садочки спеціальні мийні і дезінфікуючі засоби.

Третім кроком стане проведення наради районними управліннями освіти з керівниками садочків для з’ясування стану здоров’я вихователів.

Четвертим кроком буде огляд медкабінету медичним працівником і доповідь комісії щодо того, чого йому вистачає або є потреба у медичному кабінеті, у якому стані ізолятори.

П’ятий крок: збирання інформації про дітей — скільки дітей є здоровими, скільки може повернутися, або готові повернутися.

І лише після цього зможуть розпочати роботу дитсадки.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...