Опубліковано: 16.05.2020. Переглядів: 264


Гороскоп на 18 – 24 травня

Овен. Зосередьте свою увагу на питаннях, пов’язаних із роботою. Наберіться терпіння й не приймайте поспішних рішень. За потреби порадьтеся з близькими. Вихідні сприятливі для занять спортом. Уникайте алкоголю.

Телець. На початку тижня вас чекають грошові надходження та пропозиція підробітку, від якої не варто відмовлятися. Тиждень вдалий для генерального прибирання. Вам треба більше прислухатися до своєї другої половинки.

Близнюки. Ви почнете робити те, що раніше не робили. Не панікуйте, а вчіться новому й не забувайте про мету, до якої йдете. Постарайтеся розраховувати тільки на власні сили. Вихідні присвятіть тому, що вам приносить задоволення.

Рак. Тиждень буде наповнений позитивними подіями. Відточуйте свою майстерність, самовдосконалюйтеся, почніть більше рухатися. У вільний час проаналізуйте всі свої помилки за останній час і уникайте їх у майбутньому.

Лев. Сконцентруйтеся на якомусь одному завданні, а не розсіюйтеся на багато справ одночасно. Якщо почуєте на свою адресу зауваження – прийміть його і зробіть висновки. На вихідних ваше життя наповниться любов’ю і романтикою.

Діва. Період обіцяє численні успіхи й перемоги, які дозволять зберігати гарний настрій. На роботі – кардинальні зміни, які підуть на користь: зможете більше часу присвячувати тому, що вам дійсно подобається.

Терези. На вас чекають нові відкриття й можливості. Не вступайте ні з ким у суперечку, будьте впевнені в собі – це запорука вашого успіху. Чим більше поспішатимете, тим імовірніші помилки, зате спокійні зусилля дадуть плоди.

Скорпіон. Початок тижня пройде дуже динамічно: багато завдань, планів. Ближче до вихідних чекайте приємний сюрприз. Якщо маєте творче хобі – присвятіть йому якомога більше часу: це дозволить почути власні думки.

Стрілець. Якщо зараз проявити терпіння – можна подолати багато перешкод. Не будьте надто вимогливі до людей і до себе, але приділяйте увагу дрібницям. Вам не завадить дисципліна й акуратність. Не відмовляйтеся від відпочинку.

Козеріг. Не варто переживати за минуле, краще присвятіть тиждень майбутньому. Дайте собі фізичне навантаження: на карантині ви стали менше рухатися, тому тіло потрібно струснути. Завдяки друзям вихідні пройдуть цікаво.

Водолій. Можливі непорозуміння з колегами, однак позитивний настрій допоможе впоратися з проблемами. Впевненість у собі дозволить подолати більше, ніж ви думали. Зараз вам необхідно робити те, що підказує серце.

Риби. Варто зосередитися на одній важливій цілі і зробити все, щоб її досягти. Самоконтроль допоможе подолати будь-які труднощі. Втім, здоров’я – на першому місці, тому зміцнюйте імунітет. На вихідних спробуйте розслабитися.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...