Опубліковано: 16.05.2020. Переглядів: 288


Коли в Україні запрацює система відеофіксації порушення ПДР

Система відеофіксації порушення правил дорожнього руху запрацює в Україні 1 червня. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передає segondnya.ua.

«Відстрочка була через спалах коронавірусної інфекції на одному з підприємств, яке мало забезпечувати друк «листів щастя». Плюс зала, в якій перебувають одночасно близько 20 поліцейських на небезпечній один від одного відстані, це теж могло призвести до того, що один занедужалий інспектор поліції міг заразити решту. Тому ми вирішили на місяць відкласти запуск цієї системи. Вона обов’язково запрацює», – сказав він.

За словами Геращенка, спочатку буде працювати 50 відеокамер, встановлених у Києві і навколо столиці на трасах.

«Вони фіксуватимуть факт перевищення швидкості. У разі фіксації перевищення швидкості за номерами встановлять власника автомобіля і йому відправлять лист, в якому буде вказано час, місце правопорушення і навіть код, за яким людина може зайти в інтернет і подивитися момент порушення. Далі, якщо власник автомобіля був за кермом, він платить штраф 255 грн. Якщо ж він дав свою машину покататися комусь, то може зателефонувати людині, яка була цього дня за кермом, і попросити її сплатити штраф. В такому разі адмінпротокол складатиметься на особу, яка була за кермом», – наголосив Геращенко.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...