Опубліковано: 16.05.2020. Переглядів: 236


В Україні звільнили половину керівництва митниці

В Україні звільнили половину керівництва ДМС, зокрема, на Закарпатській, Енергетичній, Азовській, Подільській, Поліській, Північній, Слобожанській, Буковинській митницях.

Про це в п’ятницю, 15 травня, повідомила пресслужба Міністерства фінансів.

Попередження про майбутнє звільнення було вручено також керівнику Одеської митниці.

Рішення про припинення виконання обов’язків керівників було прийнято під час засідання колегії Державної митної служби за участю глави Мінфіну Сергія Марченка та виконуючого обов’язки голови ДМС Ігоря Муратова.

Причина звільнення чиновників — неефективність їхньої роботи, підкреслили на засіданні.

За словами Марченка, протягом останніх двох тижнів проводився ґрунтовний аналіз роботи кожного відділу. Міністр фінансів заявив, що тримає «під особистим контролем реалізацію реформи митниці».

«У мене є щоденні показники діяльності всіх митниць, я отримую інформацію і з Держмитслужби, і з бізнес-середовища про збереження корупційних схем і неправомірних дій на митниці. Це неприпустимо. І я не буду на це закривати очі. Схем на митниці не буде», — сказав Марченко.

Міністр зазначив, що це не останні кадрові ротації. «Кадрові зміни в митній службі триватимуть до тих пір, поки митниця не запрацює належним чином із висококваліфікованими і доброчесними працівниками. Водночас, гідні професіонали можуть розраховувати на захист закону і мою підтримку. Додатково ми забезпечимо належні умови праці тим митникам, які пройдуть цей жорсткий, але справедливий відбір», — підкреслив він.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...