Опубліковано: 15.05.2020. Переглядів: 325


Назвали країни, де українці зможуть відпочити цього літа

Цьогоріч українські туристи зможуть подорожували у Єгипет, Туреччину і Грузію.

«Туристичний сезон цього року буде. Можливо, він навіть почнеться раніше, ніж очікуємо. Багато країн готові приймати туристів. Деякі країни говорять про 1 липня. Але перед цим вони планують відпрацювати туристичні нові протоколи, поселення і проживання в готелях на своїх громадянах», — повідомив президент Української асоціації туристичних агентств Антон Рудіч, пише УНН.

За його словами, є кілька європейських країн, які не сильно постраждали від коронавірусу і готові приймати українських туристів — Греція, Кіпр. Також ще Балканські країни — Хорватія і Чорногорія.

«Якщо туриста застане новий спалах Covid-19 в іншій країні, і аеропорти будуть закриті — хвилюватися не варто. Людей вивозитимуть і, напевно, цього разу більш організовано. Уже налагоджені місця для обсервації, визначення хворих», — каже Рудіч.

Додає, що будуть прописані нові правила проживання в готелях, перельотів. Водночас авіакомпанії відмовилися літати з порожнім середнім місцем в літаку.

«Якщо турпоїздка скасується — гроші залишаться на депозиті у туроператора і авіакомпанії, і ними можна буде скористатися в майбутньому», — наголосив Рудіч.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...