Опубліковано: 15.05.2020. Переглядів: 921


Назвали дату, коли оголосять рішення Кабміну про відкриття дитсадків

20 травня очікують на рішення уряду щодо дати відкриття дошкільних навчальних закладів. Кабмін зважатиме на епідеміологічну ситуацію в країні, про це повідомила в. о. міністра освіти Любомира Мандзій в ефірі одного з українських телеканалів, передає «Уніан».

«Зараз це питання обговорюється, готуємо так званий коронавірусний протокол, щоб забезпечити безпеку як дітей, так і вихователів», — заявила вона.

За її словами, треба подбати про безпеку дітей в дитсадках, зокрема в групах, які можуть бути переповненими.

«Ми готуємо зараз методичні рекомендації, як зробити безпечним середовище, в яке повертаються наші діти. Будуть прописані ті рекомендації, які потрібно буде врахувати при відкритті закладів дошкільної освіти. Безперечно, в закладах мають бути і антисептики, засоби, які дозволять відкрити наші заклади дошкільної освіти. Безпека – перш за все як для вихователів, так і для дітей. Ми не зможемо збільшити площі закладів освіти, але ми зможемо впорядкувати процеси в закладах дошкільної освіти, щоб було безпечно і вихователям, і дітям», — наголосила вона.

За словами Мандзій, Міносвіти проводить перемовини з органами місцевого самоврядування щодо забезпечення закладів дошкільної освіти необхідними засобами захисту. Нові правила роботи дошкільних закладів освіти в Україні будуть напрацьовані наступного тижня, можливо, вже в понеділок, 18 травня.

«Рішення уряду по датах, по етапності відкриття буде вже в середу, 20 травня, точно», — наголосила Мандзій.

Вона додала, що при підготовці методичних рекомендацій щодо вимог до безпеки в дитсадках врахований досвід країн ЄС.

«Нам необхідно зважати на епідеміологічну ситуацію в кожній адміністративно-територіальній одиниці – це найважливіше. Чи ситуація в місті, в районі, в селі, в містечку дозволить відкрити заклади дошкільної освіти. Так, їх необхідно підготувати до повернення діток, але ситуація є різною в Україні. Загальне рамкове рішення уряду буде в середу, 20 травня, про можливу дату відкриття дитсадків , але необхідний підготовчий етап до забезпечення безпеки закладів», — додала Мандзій.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...