Опубліковано: 14.05.2020. Переглядів: 866


У Виноградові під час демонтажу колишнього кінотеатру стався обвал будівлі, під завалами можуть бути люди (ФОТО)

14 травня о 16:37 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що під час проведення демонтажних робіт будівлі колишнього кінотеатру «Промінь» у місті Виноградів на вул. Шевченка, стався обвал стіни.

За попередньою інформацією під завалами можуть перебувати люди. На місці працюють рятувальники та техніка 6-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Станом на 17:00 з під завалів було вилучено чоловіка, якого каретою екстреної медичної допомоги було госпіталізовано до лікувального закладу.

Трохи згодом з-під завалів дістали ще одного робітника, котрий працював на об’єкті.

«Орієнтовно о 17:00 було вилучено з-під завалів першого постраждалого. Він подавав ознаки життя, був при свідомості, тож його було передано до рук лікарів екстренної медичної допомоги, які в подальшому його госпіталізували до лікувального закладу. Близько 17:15 з-під завалів дістали тіло другого чоловіка, на жаль, без ознак життя. Його також було передано медикам екстренної медичної допомоги. Наразі роботи з розбору завалу тривають. Рятувальники продовжують розбирати цеглу і встановлювати, чи немає під завалами ще людей», — розповіла речниця У ДСНС області Наталія Батир.

Роботи тривають.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...