Опубліковано: 09.05.2020. Переглядів: 439


Гороскоп на 11 – 17 травня

Овен. Тиждень більш-менш продуктивний і спокійний, особливо для тих, хто народився в березні. Ваша впевненість у собі й любов до близьких здатні змінити світ у кращу сторону й навіть звернути гори.

Телець. У більшості представників знаку буде багато приємних і корисних зустрічей. Постарайтеся зацікавити потрібних вам людей. А ось народженим у першій декаді травня надмір спілкування не потрібен, бо заважає концентрації.

Близнюки. Будьте пильними й не проґавте сприятливі фінансові нагоди. Та й від покупок не відмовляйтеся. Що стосується особистого життя – маєте шанс почати будувати стосунки з людьми з чистого листа.

Рак. Це дуже багатообіцяючий період, ваше життя може перетворитися на справжнісіньку казку. Використовуйте практично стовідсоткові шанси стати зіркою в будь-якій справі, за яку ви візьметеся.

Лев. Відповідальний час. Покажіть себе щонайкращим фахівцем у своїй галузі. Тоді шанси просунутися кар’єрною драбиною будуть настільки високими, що лише патологічні ледарі ними не скористаються.

Діва. Сприятливий час, аби не просто зібратися з думками, а й навести в них лад. Особливо обнадійливих висновків слід чекати в партнерських стосунках. Завжди добре знати, чого чекати від тієї чи іншої людини.

Терези. Будете здатні здійснити неможливе. Тому про літо нехай мріють інші, а вам зараз важливо неухильно втілювати в життя свої замисли. Хоча декому таки випаде шанс надзвичайно цікавої поїздки.

Скорпіон. Тиждень неоднозначний. Активніше він пройде в народжених у листопаді. Зі сторони здаватиметься, що ви займаєте пасивну позицію, однак насправді впевнено рухаєтеся до мети, вирівнюєте стосунки з людьми.

Стрілець. Варто переключити увагу на партнерські взаємини. Вам доведеться проявити витримку, особливо, якщо йдеться про розподіл робочих обов’язків або вирішення сімейних проблем. Шукайте компромісів.

Козеріг. Вам просто необхідно проявити активність і рішучість, якщо хочете в усьому виявитися на висоті. Принаймні, потенціал для цього є. Та й найближче оточення допоможе. Утім, ви теж не залишитеся осторонь чужих проблем.

Водолій. Весь запас енергії, позитивні емоції і подальші шляхи до успіху ви повинні шукати в спілкуванні з близькими й коханими. Не шкодуйте для них ніжності й проявів почуттів. Самотні ж мають шанс знайти свою половинку.

Риби. Багато представників знаку будуть сповнені бажання принести радість своїм близьким, котрі теж у боргу не залишаться. Якщо ви шукаєте супутника життя, зверніть увагу на тих, із ким стикаєтеся мало не щодня.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...