Опубліковано: 09.05.2020. Переглядів: 1181


Лікар, який повернувся з «коронавірусного пекла» в Італії, обурився карантином в Україні

В Україні були встановлені занадто «лояльні» умови карантину порівняно з Італією, яка стала першим епіцентром коронавірусу в Європі.

Про це ввечері в п’ятницю, 8 травня, в ефірі ток-шок «Свобода слова Савіка Шустера» розповів лікар-хірург Юрій Сак, якому довелося допомагати італійським колегам і набиратися у них досвіду боротьби з COVID-19.

Він розповів, що в Римі, де він працював, дороги були майже порожні і люди насправді сиділи по домівках, тоді як в Україні була зовсім інша картина.

«Прилетівши до робочого місця ми майже чотири години рухалися по автобанах Італії. За чотири години побачили лише десяток машин. Це дуже контрастує з тим, що ми побачили в Києві. Це дуже сильно впадає в очі. Це з приводу карантину і тих заходів, яких вживали Італія і Україна. Про це потрібно говорити. Може, вже не настільки актуально, але якщо порівняти з тим карантином, який ми бачили в Італії, то тут були дуже лояльні умови. А там були дуже жорсткі правила перебування на вулиці, в готелі. Те, що ми побачили зараз в Україні… Супермаркети працюють, люди вільно переміщуються…» – розповів лікар.

Сак висловив стурбованість, що пом’якшення карантину в Україні може призвести до безлічі нових випадків зараження і летальних наслідків.

 


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...