Опубліковано: 05.05.2020. Переглядів: 1113


Прем’єр-міністр: Карантин в Україні може бути продовжений після 22 травня (ВІДЕО)

Карантин в Україні через епідемію коронавірусу швидше за все продовжать після 22 травня. Однак на той час уряд зможе ввести низку нових послаблень.

Про це в інтерв’ю «Українському радіо» заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, зазначивши, що рішення ухвалюються на основі висновків і спостережень учених.

За його словами, перший етап зняття деяких обмежень був призначений на 11 травня після вивчення розрахунків профільних експертів з Національної академії наук України та різних наукових інститутів.

«Бачимо, що протягом 18 днів в Україні спостерігалася стабільна ситуація щодо зростання кількості хворих. Тобто їх кількість коливалася від 300 до 550. Є певний відсоток такої стабільності. Можна говорити, що ми були на етапі зростання, але цей етап був дуже помірний, і зараз ми знаходимося на піку захворюваності або так званому плато, коли кількість хворих щодня не змінюється», — пояснив Шмигаль.

Відповідно, додав він, за розрахунками пік повинен завершитися в районі 8−9 травня, якщо не буде порушень карантинного режиму. Фактично це — початок завершення епідемії для України в медичних термінах.

«А це означає, що з 11 числа ми можемо піти на перший етап ослаблення карантину. Однак ми не відмовляємося від карантину. 4 травня Всесвітня організація охорони здоров’я продовжила режим пандемії та всесвітнього карантину ще на два місяці. Кабмін поки на першому етапі продовжив карантин до 22 травня, але швидше за все, спираючись на дані ВООЗ, карантин буде продовжено і надалі з наступними етапами послаблення, якщо це дозволить зробити ситуація в країні», — сказав прем’єр-міністр.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...