Опубліковано: 04.05.2020. Переглядів: 457


Відома служба доставки зникне з України

Сервіс з доставки їжі Uber Eats вирішив уже наступного місяця припинити свою діяльність в Україні.

Про це повідомила пресслужба компанії.

«Після тривалої співпраці з місцевими ресторанами для здійснення зручної й надійної доставки їжі ми прийняли непросте рішення припинити роботу сервісу Uber Eats в Україні з середи, 3 червня», — йдеться у повідомленні.

У компанії вказали, що засмучені через припинення роботи Uber Eats в Україні, проте планують і надалі пропонувати поїздки з Uber.

«Наразі ми передусім прагнемо зменшити можливі негативні наслідки цього рішення для наших дорогоцінних працівників, ресторанів і кур’єрів-партнерів, а також клієнтів, які нас підтримували», — зазначили в Uber Eats.

Компанія поверне кур’єрам гроші за робочий одяг зі своїм логотипом. Рішення прийнято на основі ретельного вивчення бізнес-показників на конкурентному ринку доставки їжі, відзначили в пресслужбі компанії.

«Як глобальний гравець, ми повинні розумно оцінювати відповідність продукту ринку і те, як ми розподіляємо ресурси по всьому світу. Це рішення дозволяє нам перенаправляти ресурси на інші ринки в Європі і по всьому світу, де Uber Eats зростає значно швидше», — повідомили в Uber.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...