Опубліковано: 03.05.2020. Переглядів: 1214


У Києві побили циган із Закарпаття і спалили їх намет (ФОТО)

Рано-вранці 29 квітня у Голосіївському районі столиці спалили намет ромів. Самих же представників ромської спільноти побили.

Про це повідомляє «Громадське радіо» із посиланням на представницю «Спільноти святого Егідія» Віту Зіневич

За словами В. Зіневич, разом із волонтерами вони тричі на тиждень привозять їжу бездомним. 30 квітня вони навідались до циганської родини із Закарпаття: чоловік Руслан, вагітна дружина Анжела та батьки чоловіка. Тоді ж на місці, де був намет, вони побачили лише згарище.

«Ми їх знали упродовж місяця. Вони заробляли, здаючи зібрану на смітниках вторсировину. Зараз залишаються голодними, адже пункти прийому не працюють. Їхній намет — це різні ковдри та тканини, накинуті на дерев’яні опори. Він стояв на місці покинутого будівництва, огородженого зеленим парканом», – розповіла волонтерка.

Про напад на циган Зіневич розповіла безпритульна, яка живе поруч. Вона і викликала поліцію та пожежників, коли о п’ятій ранку почула галас та крики.

Самі ж роми пізніше розповіли волонтерам, що до їх намету увірвались чоловіки, розпилюючи сльозогінний газ.

«Вони вискочили з намету. Анжела (якій не більше 25 років) розповіла, що її чоловіка почали бити дошкою від паркану. Коли вона спробувала сказати нападникам, що вагітна, ті почали лаятися і казати, що таких, як вона, потрібно ґвалтувати», — повідомила Зіневич.

Зазначається, що у наметі згоріли документи та телефони. Роми ж змогли врятувати зовсім мало речей. Наразі постраждалі переїхали на іншу локацію.

Вони також стверджують, що поліція не брала у них показів та не складала протокол.

За повідомлення журналістки LB.ua, протокол не складали, оскільки самі цигани цього не захотіли.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...