Опубліковано: 02.05.2020. Переглядів: 390


Гороскоп на 4 — 10 травня

Овен. На вас чекає удача у справах, пов’язаних із навчанням. Матимете шанс здивувати колег і керівництво. Наступний тиждень може схилити деяких представників знаку до ведення особистого щоденника й колекціонування.

Телець. На початку тижня не націлюйтеся на нові знайомства, щоб не розчаруватися. Вільний час присвятіть саморозвитку – читайте більше книжок, запишіться на онлайн-курси, спілкуйтеся з розумними людьми.

Близнюки. Вам особливо добре буде вдаватися самостійна робота дистанційного характеру. Непогано піде і праця, пов’язана з сільським господарством. У першій половині тижня не варто ризикувати.

Рак. Скоротіть фізичні й емоційні навантаження та перестаньте прислухатися до дрібних нездужань! Якщо зумієте втримати себе під контро­лем – весь тиждень пройде добре і не принесе ніяких несподіванок. Налаштовуйтеся на позитив!

Лев. Доведеться докласти максимум зусиль, щоб якось виділитися з натовпу й отримати визнання по заслугах. У вас чергуватимуться злети й падіння, аврали й бездіяльність. До кінця тижня все «устаканиться», зміни увінчаються успіхом.

Діва. На вас чекають випробування, де вибір залежатиме від власних інтересів. Можете отримати користь із ситуації. Дехто відчує фінансові труднощі, якщо не обмежить надмірні витрати. Вдалою буде співпраця з протилежною статтю.

Терези. Цього тижня будете купатися в любові. Вам навіть дозволяється ставити свої умови, але не поводьтеся легковажно й не проявляйте диктаторські замашки. Сімейні зможуть налагодити гармонійні взаємини з партнером.

Скорпіон. Займіться покращенням матеріального становища. Особливо це стосується тих, хто займається торгівлею. Всім у першій половині тижня краще проявляти пильність, контактуючи з важливими документами.

Стрілець. Якщо будете впевнені в собі, багато дверей відкриються перед вами самі собою. На роботі не соромтеся виявляти ініціативу. Період сприятливий для всіляких оздоровчих заходів і дієт. Дозвольте собі гарненько відпочити!

Козеріг. Вас потягне на пошук людей, здатних дати відчуття опори, і від вдалості цього процесу залежатиме ваша душевна рівновага. Вигідним варіантом можуть стати ті, з ким ви давно не спілкувалися, – вони раптом з’являться.

Водолій. Не хапайтеся самотужки за купу справ відразу, бо є ризик їх не доробити. Трудитися краще з групою людей. Але перестаньте якомога швидше слідувати напруженому робочому графіку! Вам пора розслабитися, відпочити.

Риби. Вас будуть підбивати до пошуку любовних пригод і задоволень. Багато сімейних представників знаку дещо розчаруються в партнері через вічну зайнятість роботою. Такий настрій зійде нанівець до другої половини тижня.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...