Опубліковано: 01.05.2020. Переглядів: 1148


На українців чекає новий курс долара

В Україні курс долара в перший тиждень травня опуститься нижче 27 грн/$ (станом на 30 квітня 27,1 грн/$).

Про це йдеться в матеріалі OBOZREVATEL. Аналітики все ще налаштовані песимістично: долар буде дорожчати, але не в перший тиждень травня. Зараз ситуація залишається стабільною: ані великих продажів, ані покупок очікувати не варто.

Ажіотажний попит уже закінчився, а долар плаває близько вже звичної позначки в 27 грн/$.

«Валютний ринок мляво реагує на ситуацію, зберігаючи атиповий рух в умовах низької ліквідності. Частина населення, для поповнення гривні, продає перед святами валюту. Сильніших рухів чекаємо після 11 травня, і зберігаємо девальваційні очікування», – розповідає керівник відділу аналітики Forex Club Андрій Шевчишин.

Напередодні свят і довгих вихідних населення продовжує продавати залишки заощаджень у валюті, це може незначно підтримати готівковий ринок.

Що впливає на курс долара:

  • Банківська система країни подолала негативний вплив коронавірусу. У НБУ вважають, що ажіотажний попит як із боку бізнесу, так і з боку населення спав.
  • Ринок зберігає девальваційні очікування, і зміцнення курсу буде використовуватися для нових купівель, щойно з’явиться додаткова ліквідність.
  • Шанси на укладення договору з МВФ і зниження попиту з боку імпортерів поступово вичерпують свій вплив на ринок. Для подальшого зміцнення гривні знадобляться нові драйвери.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...