Опубліковано: 16.04.2020. Переглядів: 4259


Бої на гірських перевалах і авіаудари: показали навчання десантників на Закарпатті (+ФОТО)

Сьогодні 16 квітня Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Закарпатської області, проінспектував навчання підрозділів Десантно-штурмових військ ЗСУ.

На військовому полігоні Гаранта супроводжували Міністр оборони України Андрій Таран та Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак, повідомляє пресслужба Міноборони.

Планові навчання десантників проходять в областях Західної України уже протягом кількох днів. Дії підрозділів забезпечують літаки винищувальної, розвідувальної та транспортної авіації Повітряних Сил, транспортно-бойові вертольоти армійської авіації та інженерні війська.

Військові частини були приведені у бойову готовність та здійснили марш своїм ходом на значні відстані. У гірській місцевості було виконано десантування на гірські перевали, взяття під контроль важливих об’єктів тощо.

При підтримці авіації а також бронетранспортерів БТР-80 та легкоброньованих автомобілів HMVWY, десантники відпрацювали блокування та знищення об’єктів умовного противника.

«Окрім цього, було відпрацьовано питання поповнення запасів підрозділів, які діють у відриві від основних сил. Доставку вантажів здійснено за допомогою новітніх керованих систем точного десантування, які знаходяться на озброєнні ДШВ. Десантування відбулося з літака Ан-26, — йдеться у повідомленні.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...