Опубліковано: 31.03.2020. Переглядів: 770


Ціни на бензин в Україні можуть знизитися на 3 грн/л

Ціни на бензин і дизпаливо в Україні можуть знизитися на 3 грн/л. Цьому сприяє стабілізація курсу валют на міжбанківському ринку і перспектива отримання допомоги від МВФ.

При цьому за останній тиждень у всіх мережах АЗС паливо подешевшало на 1,00-2,50 грн/л. Про це написав директор консалтингової групи «А-95» Сергій Куюн у Facebook.

Щоправда, він зробив застереження, що такий розрахунок справедливий для «мирного» часу, не не для умов кризи, викликаної карантином.

«Не зрозуміла глибина кризи, що настала, та й ситуація загалом не має аналогів. Використовувати звичайні алгоритми навряд чи доречно. Спочатку була думка, що чимала частина заправок закриється. Змушений визнати – ні, не закриються. Будуть збитки, але вони продовжать працювати, щоб, як мінімум, захиститися від мародерів. А якщо вже все одно відкриті, то чому б не скинути ціну до мінімуму, будь-який проданий літр хоч якось знизить збиток. Таких станцій буде чимало. Крім того, складається ідеальна ситуація для реанімації тіньового ринку, який отримав хороший удар на початку року», – написав Куюн.

Що стосується «білого» бізнесу, у якого витрати вище, ніж у «тіньовиків», то, за словами експерта, майбутнє собі слабко уявляють навіть великі компанії. Якщо ситуація сильно погіршиться, вони будуть змушені звільняти тисячі співробітників. Але поки що, підсумував Куюн, запас міцності у них є.

Як вплинув карантин на продаж палива

За словами Куюна, за два тижні карантину продажу палива в «преміальних» мережах АЗС впали до 40%, а в економ-сегменті – на 15-20%. «Одна з версій такої особливості: більш заможні клієнти «люксових» станцій дотримуються карантину, знизивши пересування до мінімуму», – припустив експерт.

 


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...