Опубліковано: 31.03.2020. Переглядів: 6823


Прем’єр-міністр анонсував закінчення карантину в Україні та назвав терміни (ВІДЕО)

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що карантин в Україні через коронавірус, можливо, буде значно ослаблений менш ніж за два-три місяці після його введення.

Для цього потрібно запускати економіку країни, щоб забезпечити українців роботою. Про це він сказав у ефірі програми «Свобода слова» на каналі ICTV.

За його словами, уряд чітко розуміє, що в людей немає можливості так довго «просто сидіти вдома». Тому вже за декілька днів він зможе повідомити громадянам, як і що робитиме далі з карантином.

«Ми дуже добре розуміємо, що в багатьох людей, у більшості населення України немає фінансової подушки… Люди повинні заробляти гроші, економіку потрібно запускати. Україна також не та багата країна, яка може дозволити собі пів року не працювати, а просто сидіти вдома й дивитися телевізор», – підкреслив Шмигаль.

Він запевнив, що влада фінансово підтримуватиме громадян, які залишилися без заробітку.

«Справді, через карантин ми багато малого й середнього бізнесу змушені були зупинити, але ми підтримаємо цих осіб якраз із цього фонду боротьби з коронавірусом – це передбачається», – пообіцяв прем’єр.

Також Шмигаль додав, що вже після великодніх свят уряд вирішуватиме, який сценарій вводити далі. Йдеться або про «китайський» – залучення короткочасних, але дуже жорстких обмежень, або про «м’якший, але з дуже жорстким виконанням санітарно-гігієнічних вимог» – тобто масковий режим, певне соціальне дистанціювання тощо.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...