Опубліковано: 29.03.2020. Переглядів: 32320


«Не паліть хату!» Українка, яка заразила коронавірусом кілька сіл, попросила пробачення (ВІДЕО)

Перша хвора на коронавірус на Буковині жінка, яка примудрилася заразити десятки жителів свого і сусідніх сіл, звернулася до сусідів і попросила пробачення. Її звернення було опубліковане в Facebook. Єлизавета нещодавно повернулася із заробітків з Італії.

Ймовірно, там вона і підхопила небезпечний вірус. Приїхавши додому, місцева жителька брала найактивнішу участь у громадському житті свого села Колінківці.

Вона ходила на мітинги під обладміністрацію 9 березня, де жителі трьох сіл боролися за створення ОТГ, спілкувалася з головою Колінківців. У результаті вона заразила не тільки своїх дітей і онуків: сам глава села зліг із високою температурою.

Зараз 14 односельчан перебувають у лікарні з коронавірусом. На сьогодні, 29 березня, в Чернівецькій області виявлено 59 випадків коронавірусу.

А разом із Колінківцями на карантин посадили ще три села: Топорівці, Бочківці і Грозненці. У цих районах виставили блок-пости, всі дороги і лісові стежки перекрили шлагбаумами.

«Винуватиця» такої ситуації Єлизавета записала відео, де розповіла, що сама вже одужала і перебуває вдома. І пообіцяла більше ніколи не їздити до Італії на заробітки.

Також вона сказала, що чула, що люди хочуть спалити її будинок. А також, що хочуть розправитися з її дітьми і внуками. «Не вбивайте їх, хочете вбивайте мене, ріжте, рубайте», – зі сльозами просить жінка.

Вона каже, що сім’я нікуди не виходить і сидить на сумках, із документами. «Кожну ніч мої діти, як зайченята, не сплять зі страхом, як тільки чують шарудіння у дворі», – плаче жінка.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


One thought on “«Не паліть хату!» Українка, яка заразила коронавірусом кілька сіл, попросила пробачення (ВІДЕО)

  1. Богдан

    А їй можна грошей перерахувати? Журналісти, велике прохання — скинути картку. Якщо у них така паршива ситуація, думаю, багато людей зможуть допомогти. Кожен має право на другий шанс, тим паче вона не знала. Дякую!

    Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...