Опубліковано: 26.03.2020. Переглядів: 654


Як працюватимуть школи в Україні після карантину (ВІДЕО)

В Україні скасують ДПА для учнів 4-го і 9-го класу, а зовнішнє незалежне оцінювання відтермінують на кінець червня 2020 року.

Про це повідомила т.в.о. міністра освіти Любомира Мандзій на Facebook-сторінці МОН під час онлайн-трансляції, — повідомляють ЗМІ.

«Поки вирішили, що навчальний рік закінчиться так, як це передбачено законодавством, – 1 липня. Це не стосується випускників шкіл. У них закінчується навчальний рік тоді, коли вони отримують шкільний атестат», – зазначила Мандзій.

Якщо учні зможуть повернутися за шкільні парти у травні, тоді пробне ЗНО відбувається цього ж місяця, а основна сесія – в кінці червня. Тоді вступна кампанія також посунеться, вона не буде проведена в липні.

Якщо учні повернуться до шкіл у червні, то пробну й основну сесію ЗНО зможуть також провести у червні. А ось ДПА для учнів 4-го і 9-го класу доведеться скасувати. Натомість школярі писатимуть підсумкову контрольну роботу.

«Якщо ми не зможемо повернутися у школи в червні, то ЗНО відбудеться і в липні або й навіть у серпні, якщо карантин продовжать. Але тестування відбудеться обов’язково. Тоді вступна кампанія завершиться до середини жовтня», – додала Мандзій.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...