Опубліковано: 24.03.2020. Переглядів: 424


Гречка подорожчала на 50%, картопля — на 60%: як на тлі карантину наживаються продавці товарів

Протягом останніх днів Антимонопольний комітет спостерігає зростання роздрібних цін на продукти харчування.

Антимонопольний комітет України (АМКУ) зафіксував зростання роздрібних цін на продукти харчування в деяких регіонах України під час карантину у зв’язку з епідемією коронавіруса.

Про це повідомила прес-служба комітету, передає УНІАН.

«Протягом останніх днів ми спостерігаємо зростання роздрібних цін на деякі продукти. Антимонопольний комітет фіксує ці факти, здійснюючи ціновий моніторинг по всій країні, аналізуючи повідомлення в пресі та звернення громадян в органи АМКУ», — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що в деяких регіонах — яких саме, не уточнюється — з початку березня ціни на гречану крупу зросли більш ніж на 50%, пшоно — на 24%, цукор — на 16%.

Значне підвищення цін АМКУ зафіксував у деяких роздрібних мережах та на овочі — майже на 60% подорожчала картопля, вдвічі піднялися ціни на цибулю та моркву.

Для виявлення порушень законодавства про захист економічної конкуренції АМКУ вимагає від ритейлерів оперативно надавати повну інформацію про закупівельні та роздрібні ціни на крупи, хліб, цукор, борошно, найпопулярніші види м’яса, овочі тощо.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...