Опубліковано: 23.03.2020. Переглядів: 21887


Не може такого бути, що на Закарпатті досі нема коронавірусу — журналіст

На Закарпатті поки не зафіксовано жодного підтвердженого випадку на коронавірус, проте, це не означає, що в області його немає. Про таке у соцмережі Фейсбук написав колишній заступник голови Закарпатської ОДА, журналіст Ярослав Галас.

Далі — мовою оригіналу.

«У закарпатські обласні лікувальні заклади досі централізовано не завезено жодного тесту на діагностику коронавірусу COVID-19. Жодного!

Усе, що в обмеженій і явно недостатній кількості отримують наші медики, – це поодинока гуманітарна допомога від підприємців та однієї з політичних партій.

Обіцяні чортзна коли тести з Китаю досі не дійшли, та й ті, що йдуть, як виявилося, найдешевші експрес-тести, які встановлюють діагноз із великою погрішністю, а не тести полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), які дійсно необхідні.

Елементарні засоби індивідуального захисту (ті ж маски) в області в страшенному дефіциті й за космічними цінами! Починають невиправдано дорожчати й інші речі першої необхідності, у тому числі продукти.

У цій ситуації нормальна влада, по-перше, за допомогою антимонопольників мала б жорстко поставити на місце всіх, хто намагається нажитися на хворобі. Насправді дій – нуль!

А, по-друге, для покриття дефіциту засобів індивідуального захисту мала б організувати наші закарпатські швейні підприємства на випуск одноразових і багаторазових масок.

Швейні підприємства області настільки потужні, що могли б покрити дефіцит масок не тільки для Закарпаття, а й для інших регіонів України.

Що робить влада? Нуль! Якщо хтось і переходить на пошив масок, як Ужгородська швейна фабрика, то з власної ініціативи.

Немає адекватної реакції на повернення заробітчан із країн, що в центрі пандемії. Не може такого бути, що на Закарпатті досі нема коронавірусу, він мусить бути, просто латентний (прихований). Повернення заробітчан відбувається безконтрольно, бо вимірювання температури на кордоні – це фікція! Чимало людей (особливо з Італії) необхідно тимчасово ізолювати й ретельно перевірити.

І для цього є можливості – порожні гуртожитки освітніх закладів чи закриті санаторії, які – я впевнений – відгукнулися б долучитися до зменшення наслідків пандемії й погодилися би прийняти людей із групи ризику для медичного обстеження за меншими, ніж зазвичай цінами. А потім їм можна було б компенсувати частку витрат із обласного бюджету.

А що робить влада? Закликає самоізолюватися й звертатися телефоном до сімейного лікаря! Це просто звіздєц, перепрошую…

На Богослужіння в церкви продовжують масово приходити віряни. Здебільшого старші люди, котрі під першою загрозою зараження. Вчора в Ужгороді (та й не тільки) цьому було багато свідків. Які дії влади? Нуль!

На жаль, зараз в області такі керманичі, котрі або не розуміють, що відбувається, або не вміють і не здатні адекватно реагувати на ситуацію. Усі їхні дії зводяться до оприлюднення медичної статистики (яка недостовірна, і не з вини медиків, а через відсутність тестів та налагодженої роботи діагностики), а також до закликів, на які ніхто не звертає уваги (Богослужіння в церквах – зайвий цьому доказ). Зате жодних адекватних і конкретних дій!

Тому закарпатці мають усвідомити, що якщо область досягне пандемія, на владу надіятися не варто!», — йдеться у дописі Я.Галаса в соціальній мережі.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


2 thoughts on “Не може такого бути, що на Закарпатті досі нема коронавірусу — журналіст

  1. Мирко

    Коли призначати нормального фахівця губернатора?

    Reply
  2. Оксана Васiлькова.

    Не надiйтеся,що нас бiда обийде!Всi фабрики працюють,фiрмачi котрi ïз Iталiï,сказали своïм пiлеглим, що нiкого не держать сидiть дома за свiй рахунок,тобто без копiйки,а они i досi працювали от копiйки до копiйки,а вiдповiдальнiсть вони беруть на себе.У свiтi хаос,якi сьогoднi мож давати гарантiï,зараз цi скопчення народу в 300-500 осiб,принесе один вiрус,i про геометричну прогресiю вам не треба казати,автоматом один к одному.

    Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...