Опубліковано: 12.03.2020. Переглядів: 43679


Страшна ДТП в Словаччині: від убитих горем батьків загиблих закарпатців не від’їжджає швидка (+ФОТО, ВІДЕО)

Аварія на півночі Словаччини в ніч на 11 березня забрала життя двох українців – Марії Юришинець та Івана Лунгі з Тячівського району Закарпаття. Дівчина їхала на заробітки в Чехію, а хлопець був водієм буса, який перевозив українців до Європи. Зараз близькі збирають гроші, щоб доставити тіла українців додому. А від будинку убитих горем батьків Марії не від’їжджає «швидка».

Судячи з відео зіткнення, водій бусика не помітив туристичний автобус з українцями, які поверталися з Німеччини. Удар був настільки сильним, що автобус полетів у яр.

Подробиці – в матеріалі OBOZREVATEL.

«Була опорою для мами»

Автокатастрофа в Словаччині забрала життя двох українців – 23-річної Марії Юришинець і 26-річного Івана Лунга, який був водієм бусика – він віз 9 пасажирів у Чехію.

Марія родом із села Вишоватий Тячівського району Закарпатської області. Дівчина їхала на заробітки Чехію.

«Їх троє дітей у родині, Марія – наймолодша. Старша сестра вже має свою сім’ю, брат не одружений, але практично постійно на заробітках. І Марія була опорою для мами – її сонечком. Це таке горе не тільки для рідних, а й для всього нашого села», – розповідає нам місцева жителька Ірина.

Марія поїхала до Чехії на заробітки

Батько загиблої дівчини тяжко хворий, він недавно переніс інсульт, мама ніде не працює. Дівчина дуже рано пішла на роботу, щоб допомагати батькам.

«Марія дуже добре вчилася в школі, а відразу після закінчення стала сама заробляти. Спочатку влаштувалася помічницею в продуктовий магазин. Потім – продавцем у магазині одягу. А вже після повноліття стала їздити на заробітки в Чехію. Це була її друга або третя поїздка», – додають знайомі сім’ї.

Зараз близькі збирають гроші, щоб забрати тіло зі Словаччини

Одразу ж після трагічної новини старший брат відправився до Словаччини, щоб забрати тіло дівчини додому. У соцмережах пишуть, що сума, необхідна для перевезення тіла, для родичів непідйомна.

Одне з останніх фото Марії в соцмережах


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...