Опубліковано: 11.03.2020. Переглядів: 429


На Закарпатті презентували дитячу книгу ілюстрацій «Баламутикам» (ФОТО)

Цими днями на Закарпатті презентували дитячу книгу ілюстрацій двох різножанрових особистостей, художника-ілюстратора Віталія Дороша та поета Анатолія Молнара.

Працювали над книгою автори майже рік, кожен з них проявив свій креатив та вміння, в одному напрямку, аби популяризувати рідний Закарпатський діалект для підростаючого покоління.

«Світ змінюється, люди масово виїжджають закордон, забираючи з собою малечу, в країни, де вони вивчатимуть іншу мову, зовсім не схожу на ту, на якій вони спілкувалися в рідному місті, тому ця книга залишиться для них також як згадкою про рідний дім та розмови на «нашуй мові» як її вже давно називають між собою Закарпатці».

Професійний художник Віталій Дорош до речі не вперше займається ілюстрацією, адже одна з найяскравіших книг, проілюстрована ним — «Українські народні казки» німецькою мовою — потрапила в перші ряди Франкфуртської бібліотеки, яка вважається найбільшою в Європі. Що ж до «Баламутиків», то в ній він відобразив персонажі, які досить часто зустрічаються чи не в кожному дворі. Саме тому навіть дорослі можуть поринути у дитинство.

Щодо віршів, то свою руку до них приклав поет Анатолій Молнар котрий не так давно представив публіці свою другу збірку віршів під назвою «Future» яка за короткий термін встигла побувати у всіх точках України.

В майбутньому планується співпраця між авторами, та багато цікавих творчих новинок.

А придбати книгу можна в м. Ужгород в молодіжному магазині «ЙоЙ» що на вулиці Волошина, та в м. Свалява, книжковий магазин «Літера».

ФОТО: Микола ПОЦКО


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


One thought on “На Закарпатті презентували дитячу книгу ілюстрацій «Баламутикам» (ФОТО)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...