Опубліковано: 03.03.2020. Переглядів: 684


Перший випадок коронавірусу в Україні: розповіли подробиці про стан хворого (ВІДЕО)

Перший заражений коронавірусом Covid-19 в Україні наразі знаходиться в ізольованій в окремій палаті в інфекційному відділенні Чернівецької обласної лікарні, йому надаються необхідне симптоматичне лікування.

Про це в коментарі OBOZREVATEL повідомила заступниця директора департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Марія Поліщук. За її словами, палата має окремий санвузол, а лікарі контактують з хворим лише в захисній екіпіровці.

Наразі ж стан хворого оцінюється ближче до середньоважкого, у нього висока температура 37,7 – 38 °C.

«Специфічного лікування коронавірусу не існує, тому лікування симптоматичне, якщо є кашель – знімають кашель, в нього є температура, її збивають і спостерігають. Вчора робили рентгенівський знімок – пневмонії немає. Його лікують, як пацієнта з респіраторною інфекцією. Його стан стабільний, ближче до середньоважкого, але він себе нормально почуває», – повідомила Поліщук.

За її словами, у жінки хворого немає ніяких симптомів респіраторного захворювання, вона перебуває у самоізоляції вдома на контролі у лікарів. Більше підозрюваних на зараження коронавірусом в області поки немає.

«В цьому ж інфекційному відділенні у нас знаходиться ще двоє хворих, які раніше були обстежені на коронавірус у зв’язку зі своєю історією подорожі та наявністю симптомів захворювання, але аналізи не підтвердили наявність саме коронавірусу», – розповіла Поліщук додаючи, що регіони, зокрема Чернівці, досі не отримали тест-системи для виявлення вірусу Covid-19.

«У нас немає тест-систем на коронавірус. Ми, як і раніше, тестуємо на грип, якщо тест на грип негативний – відправляємо (аналіз. – Ред.) до Києва в Лабораторію центру громадського здоров’я. Коли ми пересилаємо, ми втрачаємо близько доби», – пояснила вона в ефірі.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...