Опубліковано: 03.03.2020. Переглядів: 738


Коронавірус увірвався в Україну: перші ексклюзивні подробиці

Разом із першим в Україні пацієнтом із Чернівців, у якого діагностували китайський коронавірус COVID-19, ізолювали ще 35 осіб.

Вони поміщені в обсервацію на два тижні. Про це повідомило джерело OBOZREVATEL у Міністерстві охорони здоров’я і Раді національної безпеки й оборони.

За словами співрозмовника, чоловік контактував із усіма цими людьми. До того ж найбільше – зі своєю дружиною. Її теж госпіталізували, проте симптомів вірусу в жінки поки не спостерігається.

Зазначається, що всіх пацієнтів закрили в різних місцях, «щоб не було паніки». Вони перебуватимуть під постійним контролем медиків.

Також відомо, що у хворого чоловіка була температура 37,2 і кашель. Про свій стан він сам повідомив своєму лікарю.

«Набрав лікаря і сказав, що йому зле. До нього приїхала інфекціоністка й забрала його в лікарню», – підкреслило джерело.

Як повідомляло Дзеркало Закарпаття, у вівторок, 3 березня, в Україні підтвердили перший випадок зараження смертельним коронавірусом – захворювання виявили в Чернівцях. Про це заявив заступник міністерки охорони здоров’я та головний санітарний лікар України Віктор Ляшко на брифінгу в Кабміні.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...