Опубліковано: 20.02.2020. Переглядів: 524


Люди пригнічені: як відреагували на протести евакуйовані з Китаю українці

Голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер повідомив про пригнічений стан українців, що евакуйовані китайського міста Ухань.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він повідомив журналістам у Харкові.

«Ми борт прийняли, станом на зараз перевіряють людей, яких доставили. Лікарі на місці, які передають нашим лікарям інформацію. Після того, як вони пройдуть повну перевірку, ми повідомимо про стан людей», – заявив він.

Голова Харківської ОДА додав, що «люди пригнічені, в першу чергу вони отримують інформацію, як їх тут приймають, а приймають не дуже добре. Це бентежить зараз всіх».

Кучер зауважив, що евакуйовані громадяни вже пройшли подвійну перевірку на наявність нової коронавірусної інфекції.

Нагадаємо, 20 лютого в Україну прибув літак із українцями та іноземцями, яких Україна вивозить із КНР за домовленістю з їхніми державами. На борту перебувають, зокрема, громадяни Норвегії, Ізраїлю, Білорусі, Іспанії, Чорногорії, Аргентини, Домініканської Республіки, Еквадору, Коста-Рики, Панами та інших країн.

Як раніше повідомляли у МВС, евакуйовані з Китаю громадяни України та інших держав будуть поміщені на карантин у медичному центрі Нацгвардії “Нові Санжари” у Полтавській області.

У МВС наголошують, що всі протиправні спроби перешкоджання розміщенню евакуйованих на цьому об’єкті або порушення режиму їхньої обсервації будуть припинені Нацполіцією та Нацгвардією відповідно до вимог закону та рішення урядового штабу.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...