Опубліковано: 12.02.2020. Переглядів: 2746


В сусідній із Закарпаттям Угорщині сталася страшна трагедія: подробиці (+ФОТО)

Страшна трагедія сталася в угорському місті Татабаня. Ференц М., всім відомий як спокійний та люблячий батько, минулого тижня вбив своїх двох синів уламком залізної труби. З однієї хвилини на другу чоловік перетворився на розлюченого монстра. Поліція встановила, що він напав спочатку на 7- річного та 9-річного сина, а потім на дружину Адріану, яка лише зайшла до будинку. Після цього чоловік покінчив з собою.

Сусіди кажуть, що Ференц був спокійним, любив свою родину; був відповідальним і надійним. Друг сім’ї каже, що ніколи не чув, щоб він підвищував голос на хлопців; вони обожнювали свого батька.

Люди вважають, що чоловік не міг так довго приховувати свою сутність. Що з ним сталося невідомо — ніби його головою заволоділи якісь таємні сили.

Після вбивства дітей він накинувся на дружину Адріану і теж хотів її вбити.

«Адріана з криками вибігла на вулицю, булав вся у крові, сусіди негайно викликали поліцію, хтось накинув своє пальто на бідну жінку», — розповів сусід. На момент прибуття поліції Ференц вже вбив себе.

Мати Адріани, яка живе у Австрії, розповіла, що її зять ніколи не був агресивним. Не пив і не курив. Вона не чула аби Ференц колись звертався за психіатричною допомогою.

«Хлопці недавно отримали табелі з оцінками, і вони так цим пишалися. Діти були щасливими, врівноваженими, усміхненими хлопчиками, добре навчалися. І не могли дочекатися коли поїдуть до бабусі за кордон… Ми не можемо зрозуміти що ж сталося, це просто жах», — розповів друг родини.

Наразі жінка знаходиться у лікарні під наркозом. Як повідомляється, її мати має намір забрати свою доньку до Австрії після її одужання.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...