Опубліковано: 06.02.2020. Переглядів: 198


На Закарпатті за тиждень хворих на ГРВІ та грип побільшало на 40% (ВІДЕО)

Епідемічний підйом захворюваності на ГРВІ та грип і досі має місце на Закарпатті. Так загальна кількість звернень за 5 тиждень нового року зросла на майже 40%, у порівнянні з минулим. У зв’язку з цим вжито комплекс заходів: це карантин у населених пунктах та районах краю, де подолано епідпоріг, профілактика у громадських місцях, закладах освіти, охорони здоров’я тощо.

Понад 5 тисяч 800 закарпатців захворіло на респіраторні інфекції лише за 5 тиждень нового року. Це на майже 40 % більше, ніж за попередній тиждень. Інтенсивний показник захворюваності у краї – 464 на 100 тисяч населення перевищив визначений епідемічний рівень на 7%.

70%, тобто 4050 хворих – це діти до 17 років, решта – дорослі. У лідерах за цим показником Берегівський, Воловецький Виноградівський, Хустський, Тячівський, Рахівський та Іршавський райони.

При проявах перших симптомів інфекційних хвороб фахівці радять не займатися самолікуванням, а звертатися до лікаря. А здоровим не забувати про профілактику.

Варто додати, коронавірус, який на слуху зараз у всіх, закарпатцям не загрожує, адже ціле китайське місто Вуганг на карантині, там вжито жорстких заходів, аби не дозволити розповсюдженню хвороби. Крім того, європейські країни, які межують з краєм теж вжили профілактичні заходи, зокрема посилили контроль на кордонах.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...