Опубліковано: 28.01.2020. Переглядів: 182


П’ять “нешкідливих” продуктів, які отруюють організм

Якщо ви хочете залишатися молодим і бути у формі якомога довше, ви не можете уникнути здорового харчування. Але багато людей навіть не підозрюють, наскільки шкідливі деякі продукти, навіть ті, які здаються самими звичайними. Про це пише РК.

Перероблені м’ясні продукти

Добре відомо, що ковбаси не дуже корисні. Це пов’язано з високою часткою насичених жирів, споживання яких призводить до серцево-судинних захворювань. Але це ще не все.

“При нагріванні і обсмажуванні утворюються нітрозаміни, які є канцерогенними. Це стосується, наприклад, червоних ковбас”, – розповідає Даніела Крел, дієтолог з баварського споживчого центру, в інтерв’ю виданню Focus.

Дим, який створюється під час смаження і приготування на грилі, шкідливий для здоров’я. Він містить поліциклічні ароматизатори, які також можуть бути канцерогенними.

Тунець і риба-меч

Риба корисна для здоров’я і повинна бути в меню, принаймні, один або два рази на тиждень через корисний вміст омега-3 жиру і йоду. Однак деякі види риб сильно забруднені ртуттю, особливо риба-меч і тунець.

Рис і рисові продукти

Рис вважається легким і легко засвоюваним, але в білому рисі практично відсутні цінні інгредієнти. Тому більш здоровий варіант-цільнозерновий рис, який багатий клітковиною, вітамінами і мінералами.

СВЧ попкорн

Готовий попкорн, який ви кладете в мікрохвильовку, практичний, але вкрай шкідливий для здоров’я. Залежно від виду він містить багато солі або цукру, насичених жирів, трансжирів і підсилювачів смаку, таких як діацетил. Навіть невелика його кількість шкідливо для легких.

Заморожена піца

Відкрийте картонну коробку і відправте піцу в духовку. Немає нічого простішого, ніж приготування замороженої піци. Але на додаток до високого вмісту жиру і калорій, в замороженій піці є багато штучних ароматизаторів і підсилювачів смаку. Крім того, піца з ковбасою салямі представляє особливий ризик.

“Сіль для затвердіння нітритів в салямі в поєднанні з сиром створює небезпечні канцерогенні нітрозаміни”, – пояснює Даніела Крел.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...