Опубліковано: 26.01.2020. Переглядів: 84


Назвали ягоду, яка найбльше здорожчала в січні

Виноград в січні 2020 року став лідером за темпами зростання цін на українському ринку свіжих фруктів. З середини січня ціни на популярний сорт винограду «Кишмиш» зросли в 1,5 рази.

Про це повідомили в департаменті «Аналітика» оптового ринку «Шувар».

«Зростання ціни в січні — звичайна ситуація для ринку винограду, при цьому попит на виноград в цьому сезоні помітно збільшився. Підтвердженням цієї інформації є офіційні дані зовнішньої торгівлі, які свідчать про те, що в цьому сезоні Україна вже імпортувала в 1,5 рази більше винограду, ніж торік», — йдеться в повідомленні.

Керівник департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар» Тетяна Гетьман зазначила, що зростання імпорту винограду в цьому сезоні було зафіксовано не тільки в зимовий період, з серпня по листопад, тобто в сезон збору власного врожаю, зовнішні поставки майже в 2 рази збільшили обсяги.

«Обсяг імпорту в першій половині сезону є рекордним як мінімум за останні 5 років. Іншими словами, споживання винограду в країні збільшується — це чудова можливість для українських фермерів, якої поки користуються імпортери», — констатувала експерт.

Станом на 22 січня 2020 року в терміналі «Овочі та фрукти» ОРСП «Шувар» столовий виноград пропонується по 60-67 грн / кг (2,31-2,58 € / кг). Торік виноград також почав дорожчати з середини січня і тенденція до зростання зберігалася до кінця зими. У цьому сезоні виноград на «Шуварі» пропонується мінімум на 10% дешевше, ніж рік тому, оператори ринку пов’язують це зі зростанням обсягів імпорту.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...