Опубліковано: 22.01.2020. Переглядів: 1993


Жителька Закарпаття відсвяткувала 100-літній ювілей (+ФОТО)

21 січня 2020 року відзначила поважний сторічний ювілей жителька Великого Бичкова Василина Бурса.

Дивлячись на цю привітну і життєрадісну жінку, важко повірити, що за її плечима вже сотня прожитих літ. Василині Бурсі довелося побачити все: і війну, і голод, і перемогу, пройти через сумні і радісні хвилини життя.

У Великому Бичкові кажуть: столітній ювілей жительки селища можна назвати знаковою подією не тільки для ювілярки та її родини, а  і всього селища. Такі люди, як пані Василина, є очевидцями багатьох історичних подій минулого століття, носіями наших традицій та глибокої життєвої мудрості.

Завжди усміхнена, балакуча й надто добра – саме так розповідає про свою матір  донька ювілярки. Додає: пані Василина все життя багато працювала, сама виховувала трьох дітей й завжди допомагала іншим. Попри це, ніколи ні на що не скаржилася. Ще до  99 років пані Василина вела звичний спосіб життя: щодня відвідувала церкву, поралася по господарству, навідувалася до рідних. Пів року тому жінка впала, тож зараз самотужки пересуватися не може. Попри все, зберігає позитивний настрій. Каже, має люблячих дітей, вони завжди відгукуються на прохання, тож скаржитися нема на що.

З нагоди 100-літнього ювілею пані Василину вітали її рідні, велика родина.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...