Опубліковано: 21.01.2020. Переглядів: 680


Україна не готова до приходу нового небезпечного вірусу з Китаю – лікар-інфекціоніст

Україна не готова до нового коронавірус з Китаю, через якого Всесвітня організація охорони здоров’я скликала екстрене засідання. Про це сайту «Сьогодні» розповіла лікар-інфекціоніст Інна Андрусович.

«В Україні немає можливості діагностувати подібний коронавірус. Для цього потрібні дорогі реагенти, діагностика. Тільки за симптомами його не визначити. Тому спалах вірусної пневмонії в Тернопільській області може виявитися набагато небезпечніше», – прокоментувала Інна Андрусович.

Коронавірус, виявлений в Китаї, дуже швидко розвивається. Спочатку він може нагадувати грип з дуже високою температурою. Але буквально за три дні вірус може призвести до смерті, зазначає інфекціоніст.

«Вірусні пневмонії небезпечні тим, що вони дуже швидко розвиваються. Якщо людина залишається вдома і всі три дні збиває температуру, то на четвертий день, коли людина потрапить до стаціонару, лікарі можуть тільки розвести руками, тому що дуже швидко розвивається гіпоксія», – додає Інна Андрусович.

За словами лікаря, при ознаках грипу краще відразу звертатися до лікаря і не запускати захворювання – особливо зараз. Також варто утриматися від поїздок і подорожей до країн Азії.

Нагадаємо, 31 грудня влада Китаю інформувала ВООЗ про спалах невідомої пневмонії в місті Ухань, розташованому в центральній частині країни. Від ураження новим типом коронавируса померли вже четверо осіб. Державний комітет з питань гігієни та охорони здоров’я КНР підтвердив можливість передачі пневмонії нового типу від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Всього в країні зафіксовано 224 випадки захворювання новим типом пневмонії в Ухані, Пекіні, Шанхаї і в провінції Гуандун на півдні КНР.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...