Опубліковано: 21.01.2020. Переглядів: 1338


Що чекає на євробляхи 2020 року: подробиці

З 1 січня набули чинності посилені санкції і штрафи для авто на єврономерах.

Власникам за порушення закону загрожують до 170 тис. грн штрафу та конфіскація авто, повідомили в Сегодня.

Конфіскація авто або 170 тис. грн штрафу — це максимальна міра покарання для власника евробляхи. Санкцію можуть застосувати, якщо машину на іноземних номерах розберуть на запчастини або якщо вона перевищила терміни перебування в Україні на місяць. Закон дозволяє автомобілю з іноземною реєстрацією перебувати в країні 5-10 днів. П’ять — якщо буде перебувати на території однієї області, 10 — двох і більше.

Якщо авто в режимі транзиту затримається в Україні на день, то штраф буде невеликий — 170 грн. А затримка від 20 до 30 днів обійдеться в 85 тис. грн.

Посилено і режим тимчасового ввезення. Якщо іноземець захоче в’їхати в Україну на термін понад місяць, йому доведеться отримувати тимчасову держреєстрацію. Якщо людина передала свій автомобіль іншому, може заплатити штраф — 34 тис. грн. Стільки ж доведеться заплатити за «таксування» на авто з єврономерами.

Право ввезти машину на іноземних номерах залишили і для громадян України, які живуть в іншій країні. Ввозити дозволяється тільки один автомобіль. За кожний наступний треба заплатити заставу в розмірі вартості розмитнення машини.

Штрафувати тепер можуть заочно. За порушення митних правил митники самі надішлють штраф на адресу реєстрації протягом трьох днів після закінчення терміну перебування в Україні. При цьому протокол про адмінпорушення вважається врученим порушнику, навіть якщо людина не живе за адресою, яку вона вказала. Податківці також відразу повідомлять про порушення в поліцію.

При цьому уряд обіцяв, що виконувати закон повністю не будуть, а поліція машини на єврономерах поки що не чіпатиме. Також представники влади пообіцяли подати в парламент новий законопроєкт, який влаштує власників євроблях.

Поки що законопроєкту немає. Внести зміни в закон повинні були відразу після новорічних свят. Тепер же про терміни взагалі не говорять.

Поліція вже перевіряє євробляхи через спільну з митниками базу порушників, але поки що їх не штрафують. Масових перевірок теж немає — система бази порушників тільки тестується.

Читайте також: Власники «євроблях» почали отримувати на пошту штрафи у 170 тисяч: що з цим робити


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...