Опубліковано: 16.01.2020. Переглядів: 410


Кулеба розповів Послу Угорщини про свої новорічні свята на Закарпатті та любов до ерош пішта

Віцепрем’єр України з європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба запросив до України главу МЗС Угорщини Петера Сіярто. Кулеба планує відновити роботу Спільної міжурядової українсько-угорської комісії з питань економічного співробітництва.

Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі Twitter.

Віцепрем’єр зустрівся з послом Угорщини Іштваном Ійдярто та обговорив з ним подальшу співпрацю та новий закон про освіту.

«Розповів Послу Угорщини Іштвану Ійдярто про свої новорічні свята на Закарпатті та любов до ерош пішта — це гострий угорський соус. Він — про те, як готував гуляш в Бережанському замку. Ну і про інше говорили. Хочемо, щоб відносини мали щедрий смак, а гострота лишалася лише в їжі», — написав Кулеба.

За його словами, «за недивним збігом обставин», поки він говорив з послом, у Раді ухвалили «довгоочікуваний закон про повну загальну середню освіту, який має допомогти нам вирішити проблеми минулого». Тепер, на думку чиновника, обидві країни мають робити кроки вперед.

Також Кулеба повідомив, що запросив до України главу МЗС Угорщини Петера Сіярто. «Ми запросили його здійснити візит у лютому. Комісія не засідала вже 7 років. Це неприпустимо. Прагну виправити: рухати торгівлю, регіональні проекти, інвестиції», — додав віцепрем’єр.

Мова йде про Спільну міжурядову українсько-угорську комісію з питань економічного співробітництва. Останне, третє за ліком, засідання комісії відбулося 16-17 грудня 2013 року в Будапешті.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...