Опубліковано: 16.01.2020. Переглядів: 2702


Родичі передчували біду: розповіли про українців, які загинули в страшній ДТП у Польщі (ФОТО)

Двоє українців, які загинули в аварії в Польщі, були рідними братами. 28-річний Віктор та на рік молодший Андрій Мельницькі — родом із села Велика Городниця на Рівненщині. Їздили на заробітки до Польщі, ремонтували та перепродували автомобілі.

Чому сталася аварія, рідні поки не знають. Від друзів загиблих лише чули, що поляк, який був за кермом – полюбляв швидку їзду та мав проблеми із серцем. Чи могло це спричинити ДТП, розслідує польська поліція, йдеться в ТСН.

«Рятувальникам вдалося витягнути розтрощену машину з-під причепа вантажівки. Слідчий збирає всі докази, які б могли прояснити причини цієї трагічної аварії», — каже представник поліції Даніель Нездропа.

Водій фури не постраждав. За попередньою інформацією, він був тверезим.

Родичі ж напередодні останньої поїздки наче передчували біду.

«Жінка не пускала Андрія і мама просила не їхати. Раніше, каже, такого не було, щоб так прощалися», — розповіла жителька с. Велика Городниця Валентина Герасимчук.

Батьки, які в одну мить втратили двох синів, у стані шоку. Дружина Андрія разом з друзями уже вирушила до Польщі, аби вирішити питання повернення тіл загиблих додому. Коли привезуть тіла додому, поки не відомо. Поховають братів у рідному селі. Сиротою залишилася маленька донька.

Читайте також: У жахливій ДТП в Польщі загинули українці: всі подробиці (+ФОТО)


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...