Опубліковано: 14.01.2020. Переглядів: 3217


На Закарпатті запалена свічка призвела до загибелі 1-річної дитини (+ФОТО)

У селі Порошково, неналежні дії батьків призвели до смерті однорічної дівчинки, яку вдома залишили з старшою сестричкою. Про це повідомляє поліція Закарпатської області.

Вчора, 13 січня, о 21:40 год., до поліції надійшло повідомлення про смерть у Порошкові однорічної дитини. На тілі малолітньої було виявлено термічні опіки, про що лікарі повідомили поліцію.

Слідчі, які прибули за викликом, встановили попередні обставини інциденту. Під час обстеження місця події, з’ясовано, що у будівлі, яка розташована в полі, за 400 метрів від населеного пункту, відсутні будь-які умови для проживання: ні газу, ні електроенергії, ні водопостачання.

Слідство встановило першочергові обставини і самого трагічного інциденту. З’ясовано, що, близько 21:00 год., батьки малолітньої — 29-річний тато та 17-річна мати, залишили на тривалий час без нагляду двох своїх дітей, а самі пішли з дому. Біля ліжка, де була малолітня, залишили запалену свічку, яка, у подальшому, стала джерелом загорання ліжка, на якому спало однорічне маля. У результаті, дитина отримала значні опіки, що, ймовірно, і стали причиною смерті. Разом з дитиною, вдома перебувала її старша сестричка, яка ушкоджень не отримала.

За фактом трагічного випадку у поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 166 Кримінального кодексу України, тобто злісне невиконання батьками їх обов’язку, що спричинило тяжкі наслідки.

Водночас, поліція, разом з соціальними службами, перевіряє умови проживання дітей у будинку та ініціюватиме розгляд питання щодо вилучення іншої дитини з сім’ї.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...