Опубліковано: 06.01.2020. Переглядів: 3161


Закарпатцям розповіли, як зараховується трудовий стаж, набутий на території Угорщини

Як зараховується страховий (трудовий) стаж, набутий на території Угорщини, при призначенні пенсії в Україні?

Питання пенсійного забезпечення громадян України та Угорщини регулюються Угодою між СРСР і УНР про співробітництво в галузі соціального забезпечення від 20.12.1962, яка набула чинності 12.04.1963 (далі – Угода). Відповідно до пункту 1 статті 4 Угоди, всі види соціального забезпечення, передбачені нею, надаються відповідно до законодавства та органом тієї договірної сторони, на території якої постійно проживає громадянин. Отже, передбачається територіальний принцип пенсійного забезпечення.

Згідно зі ст. 5 Угоди, при призначенні пенсії та при визначенні її розміру зараховується повністю весь трудовий (страховий) стаж, набутий на території обох сторін. З огляду на це, стаж, набутий на території Угорщини, враховується при призначенні пенсії в Україні лише після його офіційного підтвердження компетентним органом Угорщини, інформує ГУ ПФУ в Закарпатській області.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...