Опубліковано: 11.12.2019. Переглядів: 5889


Дитячий табір «Золото Карпат»

Дитячий табір “Золото Карпат” – це простір корисного відпочинку, розвитку талантів та здобуття цікавих навичок. Завдяки поєднанню творчих майстер-класів, тренінгів та активних  розважальних заходів, будь-які канікули перетворяться на справжні пригоди. Розташування в мальовничій та чистій карпатській місцевості, здорове харчування, активна програма,  кваліфіковані та уважні майстри проекту допоможуть кожній дитині  реалізувати свій творчий потенціал. В нашому таборі панує комфортна, дружня та затишна атмосфера, індивідуальний підхід до кожного. Майстри проекту завжди поруч і забезпечать психологічні та побутові потреби дітей.

 

Наша команда — це творчі і яскраві особистості, досвідчені працівники, які поважають дітей, і уважні до їхніх потреб. Індивідуальний підхід до кожної дитини та інші особистісні і професійні навички майстрів проекту допоможуть дитині легко адаптуватись, налагодити комунікації з іншими дітьми

На території бази знаходиться великий корпус (ресторан, концерт-хол, настільний теніс, теплий басейн та сауна), маленькі котеджі, два відкритих басейни, спортивні майданчики, велике футбольне поле, зона відпочинку з гамаками та гойдалками, затишні локаціі для проведення майстер-класів та заходів на свіжому повітрі.

Дитячий табір “Золото Карпат” розташований в заповідному регіоні Закарпаття, в курортному селищі Золотарьово, в оточенні гір та лісів. Закарпаття славиться великою кількістю теплих і сонячних днів. Територія табору — понад 2 гектари, в оточенні мальовничих гір і змішаного лісу. База відпочинку повністю огороджена, та має систему охорони.

Запрошуємо на різдвяно-новорічну зміну —«Зимова Симфонія»!

Для дітей від 7 до 16 років

23.12.2019 – 30.12.2019

Ціна – 8000 грн. + 1500 грн. трансфер і страхування

E-mail: zoloto.carpat@gmail.com

Тел.: +38 068 93 53 388

Наша адреса: м. м. Хуст 90401 вул. Свободи, 2

Cайт: www.zolotokarpat.com.ua


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...